, , ,

Kufje PICUN B9


Kufje PICUN B9

• Përdorni kufjet për 40 orë në modalitetin Bluetooth (Kur LED është i fikur)

• Me baterinë e rikarikueshme , duhen vetëm 5 minuta karikim për të pasur deri në 3 orë lojë

• Kontroll unik me prekje, gjithçka është në majë të gishtave tuaj

• Luaj/Ndalo muzikën me një trokitje, kaloni te kënga tjetër me prekje të dyfishta

• E pajtueshme me pothuajse të gjitha pajisjet që mbështesin Bluetooth

• Cilësi mbresëlënëse e zërit dhe mikrofoni i integruar

• Mikrofoni i integruar ju lejon të shijoni një përvojë dëgjimi plotësisht pa duar në telefonatat me definicion të lartë

• Bluetooth 5.0 Tech ofron dalje më të mirë audio, shpejtësi të qëndrueshme transmetimi dhe vonesë më të ulët

• Dëgjuesit do të shijojnë orë të tëra kënaqësie, falë kufjeve rrotulluese 90°

• Jastëk të butë të veshit me shkumë memorie dhe shirit i rregullueshëm i kokës

• Këto kufje të palosshme me dizajn të rrotullueshëm kursejn hapësirë ​​për mbajtje

2,390 L

SHOPPING CART

close