, , ,

Kufje PICUN B27


Kufje PICUN B27

• Kufjet Bluetooth Picun ofrojnë një jetë të gjatë baterie me një bateri të integruar të rikarikueshme që mund të luajë vazhdimisht për 100 orë nën 40% volum

• Kablloja e dhënë audio 3,5 mm ju lejon të shijoni muzikë pa ndërprerje kur bateria mbaron

• Përvetësoni teknologjinë e avancuar me vonesë të ulët, kufjet reduktojnë vonesën e zërit brenda 50 ms, duke rritur përvojën tuaj të lojës në nivelin tjetër dhe duke krijuar një mjedis muzikor pa probleme

• Mikrofoni i integruar për reduktimin e zhurmës CVC 6.0 ofron një tingull të pastër kristal për telefonata pa duar në lojëra, video konferencë

• Kufjet prodhojnë tingull të fuqishëm dinamik me bas të pasur të thellë ,tinguj stereo ndërsa jeni në lojëra ose duke dëgjuar muzikë

• Dizajni i lehtë i bën ato pa ngarkesë në veshët dhe kokën tuaj

• Përputhet gjerësisht me shumicën e pajisjeve të aktivizuara me Bluetooth

• Dizajni i palosshëm i bën të përshtatshme për ti marrë kudo që të shkoni

• Kufjet Bluetooth Picun B27 janë një dhuratë e përsosur dhe e dobishme

2,790 L

SHOPPING CART

close