, , ,

Kufje PICUN B26


Kufje PICUN B26

• Tinguj me cilësi të lartë

• Drejtues – 40 mm, dizajn i veshit, tingull i shkëlqyer i basit

• Për muzikë dhe telefonata

• I rikarikueshëm me USB Type-C

• Mikrofon i integruar HD

• Mund të përdoret me kartën TF, ose me valë përmes Bluetooth, ose të lidhet me folenë 3.5 mm

• Dizajn i palosshëm, jastëkë të rehatshëm për veshët dhe shirit i rregullueshëm i kokës

• Butoni i thirrjes, butonat e volumit dhe të medias

• Kursim inteligjent i energjisë

• I lidhshëm me celularë, tablet/laptopë, smart TV/smart TV kuti etj.

• Mbështet lidhjen e pajisjeve te dyfishta

• Dritë e ftohtë LED me ngjyra RGB

2,490 L

Specifikimet:

Modeli : PICUN B26

Versioni bluetooth: V5.0

Çipi Bluetooth: JL6936

Kapaciteti i baterisë: 1000 mA, bateri litium

Tensioni i karikimit: DC 5V

Tensioni i punës: 3.3-4.2V

Distanca e punës: 10M

Koha e karikimit: 3-4 orë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close