-29%
,

Kufje për videolojra në PC TUCCI Q2 Game

Availability:

S’ka stok


 • Kufje me stil me efekte stereo zanore.
 • Funksioni i kontrollit të vëllimit.
 • Mikrofon i integruar.
 • Butoni i heshtjes së mikrofonit.
 • Tingull i shkëlqyeshëm super bas bas stereo.
 • Ideale për lojëra dhe filma.
 • Përputhshmëria: PC, laptop.
 • Shirit i rregullueshëm / fleksibël i bërë nga plastikë e qëndrueshme me cilësi të lartë.
 • Stili i rehatshëm i veshjes rreth veshit siguron izolim të zhurmës, rrjedhje të ulët të këngës dhe cilësi të shkëlqyeshme të zërit.
 • Dizajni i kufjeve: sipër kokës.
 • Ndërfaqja e hostit: USB.

1,500 L 2,100 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close