,

Kufje për Lojëra GM-019


Marka: AKZ

Modeli: GM-019

Ndërfaqja: 3.5 mm + USB

Diametri i altoparlantit: 40 mm

Ndjeshmëria: 108dB ± 3dB

Impedanca: 32Ω

Diapazoni i përgjigjes së frekuencës: 20Hz-20KHz

Gjatësia e telit: 1.2 ± 0.3m

Mikrofoni: Φ6.0 * 5.0MM

 

 

1,800 L

Version i azhurnuar i njësisë 40MM, shijoni efektet zanore të nivelit studio
Tingull stereo përreth. Njohni ndjeshëm tingullin e hapave ose të shtënave në mjedisin përreth për të rritur ndjesinë tre-dimensionale të mjedisit
I lehtë dhe i rehatshëm
Dizajn i mikrofonit të dyfishtë, pa ndërprerje të zërit të lojës, mikrofon i lëvizshëm + mikrofon i kontrollit të telit, pa frikë nga humbja e tingujve
Rregullimi inovativ i vëllimit të rrotave rrotulluese, i përshtatshëm dhe i lehtë për t’u përdorur
Çip i integruar Bluetooth 5.0

Kategori: ,

SHOPPING CART

close