, , ,

Kufje me kabull Origjinale Samsung

Availability:

S’ka stok


Kufje Origjinale Samsung me fishe AUX

Cmime Shumice!

Import Gjermania

Një buton me mikrofon: Përgjigjuni dhe menaxhoni telefonatat tuaja pa mundim, me prekjen e një butoni.

E lehtë dhe e rehatshme, kjo ju mundëson të vazhdoni bisedat ndërkohë që vazhdoni të bëni gjëra të tjera.

Mikrofoni i anulimit të zhurmës mundëson marrjen pa probleme të thirrjeve.

Tingull stereo i fuqishëm, i drejtuar nga basi, Cilësi e shkëlqyeshme e zërit, me mikrofon të mbështetur plotësisht, kjo kufje vjen me një mikrofon me funksionin e telekomandës, në mënyrë që të mund t’u përgjigjeni/përfundoni telefonatave pa e nxjerrë telefonin.

Ngjyra e bardhë shton stilin dhe dizajnin e lehtë me cilësi të shkëlqyeshme të zërit dhe të basit.

290 L

S’ka stok

Pajisjet e përshtatshme:

Samsung, Xiaomi, Realme, Vivo, Oppo, Nokia, iphone, Infinix, Blackberry, Lava, LG, Micromax, Motorola, Moto, Microsoft, Sony, HTC, Huawei, Honor, Google, Itel, Coolpad, i-Smart, Lenovo, Asus, Meizu, Alcatel, Zte, Xolo, Intex, Doogee, Swipe, Lyf, iVoomi, Reach, Mafe, Zopo, Karbonn, YU, Spice, Panasonic, I Kall, Gionee, InFocus & All Mobiles, Tablets.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close