,

KUFJE MONSTER AIRMARS GM01


Kufje me kabull Monster Airmars GM01.

Lidhje me USB Type-C.

Dizajn ergonomik dhe kupa silikoni, shume te rehatshme ne perdorim.

Me mikrofon te integruar, telefonata high-definition. 

HI-FI dhe HD sound. Strong Bass.

1,490 L

SHOPPING CART

close