,

Kufje me kabull Type-C


Cilësi 100% origjinale

Kufjet magnetike USB C: Një magnet i fuqishëm është ndërtuar në pjesën e pasme të çdo kufjeje, gjë që e bën më të lehtë mbështjelljen dhe pa ngatërrim në përdorimin e përditshëm. Magnetët gjithashtu mund të parandalojnë rrëshqitjen e kufjeve  kur nuk janë në përdorim, thjesht varen në qafë

Materiali cilësor ,lidhëse  të veshura me metal , çip i fuqishëm DAC i integruar për të ruajtur akustikën me rezolucion të lartë të pajisjeve tuaja, pa zhurmë ose ndonjë problem audio, thjesht lidhini  për të shijuar muzikën tuaj të preferuar

Aksesoni lehtësisht kontrollin e volumit gjatë përdorimit; Mikrofoni me cilësi të lartë i cili mund të bëjë thirrje , ju lejon t’u përgjigjeni/përfundoni me lehtësi thirrjeve

Blini TANI!

1,790 L

Pajisjet e përshtatshme:

Google Pixel 5/ 4/ 4 XL/ 3/ 3 XL

Galaxy S22 Ultra/S22 Plus S22+/ S22

Galaxy S21/ S21+/ S21 Ultra/ S20 FE/ S20/ S20 Ultra/ S20 Plus/ Note 20 Ultra/ 20/ 10/ Note 10+

Galaxy Z Fold

Galaxy Z Flip3

iPad Pro 2018

Motorola Moto Z

Moto E 2020

HTC U11

OnePlus 9 Pro/ 9/ 8T/ 8 Pro/ 7T Pro/ 7T/ 7 Pro/ 7/ 5/ 5T 

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close