,

Kufje me Bluetooth Realme Buds Q2


Kufje me BLuetooth  Realme Buds Q2 TWS

Kufje Bluetooth 5.0 me ANC

20 orë Play Time ne muzike

Kufje Ipx4 të papërshkueshme nga uji

2,990 L

SPECS:

Emri i produktit: realme buds Q2

Gama e frekuencës: 20-20 KHZ

Ngjyrat: e zezë/blu.

Versioni i Bluetooth: 5.0

Madhësia: Kufje: 19.79X21.41X22.46mm

Kuti karikimi: 60.35X44.61X32.54mm

Pesha:

Kufje: 4.1 g

kuti karikimi + kufje. 39 g

Gama pa tela:<= 10 m

I papërshkueshëm nga uji: IPX4 (vetëm kufjet)

Teknologjia e anulimit të zhurmës: Anulimi i zhurmës mjedisore

Koha e ngarkimit:

Telefonat e veshit: Rreth 1 orë 40 minuta

Kutia e karikimit: Rreth 2.5 orë

Madhësia dinamike e drejtuesit: 10 mm

Kodiku i audios: AAC, SBC

Përmbajtja e kutisë:

Realme Buds Q2 x1

Kabllo mikro USB x1

kuti karikimi x1

Udhëzues përdorimi x1

Kapëse silikoni x6 (një palë L, M dhe S)

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close