, , ,

Kufje me Bluetooth Picun B21


Kufje me Bluetooth Picun B21

– Kufje stereo Bluetooth 5.0  me mikrofon të integruar 

– Çip Bluetooth 5.0, lidhje e shpejtë dhe e qëndrueshme

– Njësia drejtuese magnetike e përdorur NdFeB 50 mm e lartë, sjell cilësi të qartë të zërit

– Bateri polimer litium e integruar 1000 mAh me performancë të lartë

– Dizajni i kontrollit me prekje për luajtjen/ndalimin e muzikës dhe përgjigjen/ndërprerjen e telefonatave

– Përdorni mikrofonin e reduktimit të zhurmës me definicion të lartë për të siguruar cilësi të qartë të zërit dhe për të eliminuar zhurmën

– Suporton kartën TF

– Me dizajn ergonomik, komode për t’u mbajtur

-Të shkëlqyera për vrapim, shëtitje, çiklizëm, vozitje me makinë, etj., shijoni cilësinë e shkëlqyer të zërit në çast

2,490 L

SHOPPING CART

close