, , ,

Kufje me Bluetooth PICKUN LUCKY Cat

Availability:

S’ka stok


Picun Lucky Cat Bluetooth ju sjellin një kohë ëndërrimtare, të mrekullueshme dhe ju japin më shumë argëtim në jetën e përditshme. I pershtatshem per vajza te rritura dhe femije. Në modelin Led, kufjet mund të funksionojnë për 16 orë dhe për 40 orë kur drita fiket.

Bluetooth 5.0, zvogëlon konsumin e energjisë, arrin kohë të gjatë përdorimi

Bateri polimer litium 500 mAH me performancë të lartë

Mikrofoni i reduktimit të zhurmës me definicion të lartë për të siguruar cilësi të qartë të telefonatave dhe dëgjimit të muzikës

Dizajn tërheqës dhe i palosshëm për t’u përshtatur me formën e kokës së moshave të ndryshme

Tre mënyra luajtjeje sipas dëshirës tuaj: kartë TF, Aux in, Bluetooth

Dritë LED shumëngjyrëshe, ndryshim automatik i ngjyrave

Mbulesa veshi me material të butë me cilësi të lartë, të rehatshme për t’u mbajtur gjatë gjithë ditës

1,990 L

S’ka stok

Versioni i Bluetooth : BT 5.0

Bateria : 500MAH Bateri litium polimer me performancë të lartë

Tensioni i karikimit  : DC 5V

Tensioni : 3.1V-4.2V

Koha e karikimit : 2-3 orë

Rezistenca :  32Ω±15% në 1KHZ

Ndjeshmëria :  108±3dB në 1mw 1kHz me IEC318

Gama e përgjigjes së frekuencës : 20-20000 HZ

Fuqia nominale : 30 mV

Fuqia maksimale : 50mV

Ndjeshmëria e mikrofonit : -42±3dB në 1KHZ

Rezistenca e daljes : 2.2KΩ (max).at1KHZ

Rryma e konsumit : 200-500uA

Gama e frekuencës : 100-10 KHZ

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close