, , ,

Kufje me Bluetooth për fëmijë Picun E3

Availability:

S’ka stok


Kufje me Bluetooth për fëmijë Picun E3

– Të krijuara posaçërisht për fëmijët, kufjet për fëmijë mund të kufizojnë tingullin në një nivel dëgjimi të sigurt përgjithësisht të pranuar në 94dB për të parandaluar dëmtimin e dëgjimit të fëmijëve 

– Kufjet e fëmijëve mund të funksionojnë pa tel deri në 8 orë  

– Dizajn i lehtë dhe i palosshëm

– Mikrofon i integruar HD

– Kjo kufje për fëmijë do të ishte një shoqërues i domosdoshëm në aktivitete të ndryshme.

– Kufjet janë bërë nga materiale të sigurta, miqësore me mjedisin, sipërfaqja e butë dhe buza e rrumbullakët mbrojnë lëkurën e fëmijëve nga dëmtimi.

– Me shiritin e rregullueshëm të kokës, kufjet mund të përshtaten në mënyrë të përkryer me forma të ndryshme të kokës së fëmijëve

– Nuk ka nevojë të arrini telefonin, ndërroni me lehtësi këngët, kontrolloni volumin dhe thirrjet me butonin e kufjeve

– Përputhet gjerësisht me shumicën e pajisjeve Bluetooth si celularët, tabletët, laptopët, kompjuterët.

– Një dhuratë e përkryer për ditëlindje dhe festime.

1,990 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close