, , ,

Kufje me Bluetooth për fëmijë KTP-101

Availability:

S’ka stok


Kufje me Bluetooth për fëmijë KTP-101

• Kufje të palosshme 

• Kjo kufje suporton telefonatat dhe riprodhimin  e muzikës me zë rrethues 7.1

• Me valë stereo mund të lidhet me telefona celularë, tabletë, kompjuterë, laptopë etj

• E bukur dhe elegante dhe me veshë të lezetshëm

• Zgjat 8-15 orë kohë loje dhe mund të karikohet nëpërmjet USB

• Adopton një dizajn të gjerë dhe të butë të veshit, i cili mund të sigurojë një përvojë të rehatshme të veshjes

• Është bërë nga materiali 100% cilësor

• Dizajn profesional, i rehatshëm, i qëndrueshëm, efikas dhe i sigurt

• Kjo është një dhuratë e mirë për miqtë, shokët e klasës, fëmijët e vegjël

1,990 L

Specifikat:

Bluetooth: V5.0

Frekuenca: 2,40 GHz-2,48 GHz

Fuqia: Më pak ose e barabartë me 4 dBm, niveli 2.

Gama efektive: 10M.

Ndjeshmëria: 105db / 0.1% Ber.

Përgjigja e frekuencës: 20Hz-20kHz.

Raporti sinjal-zhurmë: 110 decibel.

Deformimi: 0.10%.

Madhësia e altoparlantit: 40 mm.

Mbështetje: A2DP 1.2, AVRCP 1.0, HSP, HSF 1.5

Tensioni: 3.7 V.

Bateri e rikarikueshme 360 ​​mAh.

Koha e bisedës: 15 orë.

Koha e muzikës: 8 orë.

Koha e karikimit: 2 orë.

Rryma: 20 mA.

Temperatura e punës: -20 deri në 55 gradë celsius

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close