-40%
,

Kufje me Bluetooth P9 Max


Kufjet P9 suportojn lidhjen me Bluetooth dhe kartë memorie(karta TF nuk përfshihet)

Do t’ju sjellë përvojë të shkëlqyer muzikore/lojë/telefonate.

Dizajni i cili mbulon mire veshët, zvogëlon rrjedhjen e zërit dhe shijoni cilësi të mirë të tij.

Mbulesat e veshit janë bërë nga materiale të nivelit të lartë, të buta dhe të rehatshme për t’u veshur

Bateria e rikarikueshme e integruar 400 mAh, ofron kohë gatishmërie dhe kohë përdorimi super të gjatë.

E përputhshme me shumicën e telefonave celularë, tabletave dhe pajisjeve të tjera me funksion Bluetooth

Me mikrofon dhe butona te instaluar nga ku mund ti pergjigjeni telefonatave direkt nga kufjet.

Specifikim:

Versioni i Bluetooth: 5.0, lidhje me e shpejt dhe e qendrueshme.

Distanca e transmetimit: 10 m

Koha e bisedës: > 10 h

Koha e gatishmërisë: >120H

Koha e karikimit; 2 h

Ndjeshmëria e altoparlantit: 120dB i cili jep super bass

IPX5  i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga djersitja, i papërshkueshëm nga spërkatjet

 

 

1,490 L 2,490 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: ,

SHOPPING CART

close