,

Kufje me Bluetooth Kofire BG-05


Kufje me Bluetooth Kofire BG-05 

• Cilësia e tingullit 7.1 stereo 3D  për lojëra 

• Kanë 2 module dinamike të tingullit EQ: Modaliteti i lojërave do të prodhojë tingull të shkallës 7.1 të lojës, i cili do t’ju ofrojë përvojë lojërash me vonesë ultra të ulët me ekstra bas gjatë luajtjes së lojërave në telefon;

• Modaliteti i muzikës do të prodhojë tingull rrethues 3D stereo me 100% më shumë trefishime gjatë listimit të muzikës ose shikimit të videos. 

• Këto kufje janë bërë nga mbulesa veshi me proteina të buta, të cilat imitojnë strukturën e lëkurës së njeriut.

• Të palosshme dhe të zgjatshme, të cilat ju lejojnë të gjeni lehtësisht mënyrën më të rehatshme gjatë përdorimit të tyre.

• Dizajni me peshë të lehtë  ju ndihmon t’i përdorni ato për një kohë të gjatë pa ndjerë presion. Dizajni mbi veshët mund të bllokojë zhurmën më të madhe.

• Vjen me një mikrofon që mund te hiqet për reduktimin e zhurmës

•  Ekziston gjithashtu një buton i heshtur në kufje. Shtypeni për të çaktivizuar mikrofonin ose për ta aktivizuar atë.

•  Bluetooth 5.0. Këto kufje janë të pajtueshme me IOS, Android, tabletët tuaj. Veçoria Bluetooth nuk është e përputhshme me të gjithë kompjuterët dhe laptopët. Ne sugjerojmë përdorimin e kabllos 3,5 mm për t’u lidhur me PC dhe laptop. Mund ta përdorni për t’u bërë kufje me tela ndërsa bateria mbaron.

2,790 L

•Kapaciteti i baterisë: 500mA, bateri litium

•Tensioni i karikimit: DC 5V

•Tensioni i punës: 3.3-4.2V

•Distanca e punës: 10M

• Koha e perdorimit (volumi 80%): 20H drita e fikur/12H drita e ndezur

• Koha e karikimit: 2-2.5H

• Fisha e karikimit: TYPE-C

•  Dizajn mbi vesh, izolim zhurme, tingull i shkëlqyer i thellë bas

• Vonesa e ulët për lojëra dhe përdorim në zyrë

• Rikarikohet nga USB Type-C

• Mikrofon i integruar HD + mikrofon i shkëputshëm

• Mund të përdoret me valë ose me kabllo 

• Dizajni i palosshëm, i rehatshëm dhe shirit i rregullueshëm i kokës

• Kontroll i volumit 

• Kursim i energjisë

• Mund të lidhet me bluetooth ose me kabllo me PS 5, PS 4, PS 4 Pro, Switch TV, PC desktop, laptop PC, TV dhe pajisje të tjera

• Tingulli rrethues virtual 3D

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close