,

Kufje me Bluetooth JBL Wave 300

Availability:

S’ka stok


Kufje me Bluetooth JBL Wave 300

Kufje plotësisht pa tela

Mbani gjurmët e botës tuaj. Me kufjet JBL Wave 300TWS, ju mund të dëgjoni muzikën tuaj ndërkohë që qëndroni në kontakt me mjedisin tuaj, pa u kufizuar nga kabllot. Përjetoni 26 orë tingull të fuqishëm të pasuruar nga JBL Deep Bass. Qëndroni të lidhur në lëvizje me telefonata stereo dhe pa zhurmë shpërqendruese në sfond. Përdorni kontrolle të përshtatshme me prekje për të kontrolluar tingullin dhe për të marrë telefonata pa duar me një ose të dy kufjet. “Dizajni i shkopit” ergonomik qëndron rehat pranë veshëve dhe siguron që të qëndroni të lidhur gjatë gjithë ditës pa humbur asnjë ritëm apo bisedë.

8,500 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close