-40%
,

Kufje me Bluetooth JBL TUNE J25


Kufje me Bluetooth JBL TUNE J25

Kufjet jane te rehatshme dhe kane kualitet zeri dhe volumi

Bateri qe zgjasin mbi 7 ore me 1 karikim

1,500 L 2,500 L

SHOPPING CART

close