,

Kufje me Bluetooth JBL TUNE 500BT


Kufje me Bluetooth JBL TUNE 500BT

• Transmetoni tingujt me cilësi të lartë nga telefoni juaj

• Ju lejon të kaloni pa mundim nga një pajisje Bluetooth në tjetrën

• Kufjet me valë përmbajnë tingullin JBL Pure Bass

• Kontrolloni me lehtësi tingullin tuaj dhe menaxhoni telefonatat nga kufjet tuaja Bluetooth me telekomandën e përshtatshme me mikrofon me 1 buton

• Jetëgjatësia e baterisë deri në 12 orë

• Dëgjoni deri në 12 orë dhe rikarikoni baterinë në vetëm 2 orë

• Materialet e lehta dhe jastëkët e butë të veshit me një shirit koke të mbushur i bëjnë kufjet bluetooth të rehatshme për t’u mbajtur për periudha të gjata

• Dizajni i palosshëm e bën të përshtatshëm për ju që t’i mbani kufjet tuaja kudo dhe kurdo që dëshironi muzikë

1,490 L

SHOPPING CART

close