,

Kufje me Bluetooth JBL Tune 230NC 100 % origjinale

Availability:

S’ka stok


Kufje me Bluetooth JBL Tune 230NC 100 % origjinale

JBL Tune 230NC TWS e bën ditën më të mirë këngë pas këngë. Kufjet plotësisht me valë ofrojnë deri në 40 orë (përfshirë kutinë e karikimit) tingull të jashtëzakonshëm JBL Pure Bass, ndërsa dizajni ergonomik dhe i papërshkueshëm nga uji siguron rehati gjatë gjithë ditës në çdo mot. Me anulimin aktiv të zhurmës dhe teknologjinë Smart Ambient, mund të vendosni vetë nëse doni të injoroni botën e jashtme ose të përqendroheni në mjedisin tuaj. Dizajni i lehtë i mbyllur me shkop siguron rehati gjatë gjithë ditës.

9,000 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close