,

Kufje me Bluetooth JBL Tune 225

Availability:

S’ka stok


Kufje me Bluetooth JBL Tune 225

Produkt 100 % origjinal

Një bas për të dëgjuar dhe ndjerë

Tingulli legjendar JBL Signature Sound është ndjerë gjithmonë si në shtëpinë e tij në festivale dhe koncerte në mbarë botën. Kufjet e reja JBL Tune 215 TWS në vesh ju lejojnë të përjetoni këtë tingull të pastër basi në çdo kohë, kudo – pa asnjë kabllo të bezdisshme.

Kënaqësi e pakufizuar muzikore

JBL Tune 215 TWS jo vetëm që ofron rehati të shkëlqyeshme të veshjes, por gjithashtu jep deri në 25 orë tingull me fuqi të pastër – pesë orë nga kufjet dhe 20 orë të tjera nga kutia e karikimit. Praktike: Kufjet mund të karikohen dhe përdoren në mënyrë të pavarur nga njëra-tjetra – për një kënaqësi edhe më të gjatë muzikore.

Tingulli i fuqishëm në vesh

Veshi i majtë, veshi i djathtë apo vetëm të dyja? Falë Dual Connect, mund të përdorni JBL Tune 215 TWS për të vendosur vetë nëse dëshironi të merrni telefonata nga një ose të dy kufjet, për shembull, ose të përdorni një asistent zanor.

7,000 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close