,

Kufje me Bluetooth JBL Tune 225 100% origjinale

Availability:

S’ka stok


Kufje Bluetooth JBL Tune 225 TWS – Ghost Black – E RE kuti

Detaje:

● Kufje Bluetooth

● Dizajn i lehtë dhe pa kabllo

● jetëgjatësi baterie deri në 5 orë

● jetëgjatësia e baterisë së kutisë së karikimit deri në 20 orë

● JBL Pure Bass Sound

● Funksioni pa duar

● E përputhshme me Siri, Google Assistant

● Versioni i Bluetooth: 5.0

● Ngjyra: E zezë fantazmë

● Pesha: 57g

Kufjet janë të reja dhe në paketim origjinal.

8,000 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close