,

Kufje me bluetooth JBL Tune 125

Availability:

S’ka stok


Kufje me bluetooth JBL Tune 125

Produkt 100% origjinal

Kufjet me bluetooth nga JBL sintonizojnë jetën e përditshme me një tingull unik të pastër bas – shijoni cilësi të pashoqe të tingullit kur stërviteni në palestër, vraponi ose rrugës për në punë

Koha e riprodhimit deri në 8 orë, bateria e fuqishme e litiumit ka më shumë qëndrueshmëri se atletët kryesorë – stacioni i karikimit ofron gjithashtu deri në 32 orë. Fuqia / muzikë e vërtetë me valë

Çiftim i shpejtë: Të hequra nga kasa, kufjet ndizen automatikisht dhe lidhen menjëherë me valë kur pajisja të jetë zgjedhur në cilësimet

Kursimi inteligjent i baterisë me Dual Connect: muzika ose telefonatat mund të dëgjohen nëpërmjet kufjeve në një ose të dy veshët – kur përdorni një kufje, i dyti në kasë mund të karikohet

Përmbajtja e kutisë: 1 x kufje JBL Tune 125 TWS në të bardhë / 1 x kuti karikimi kompakte dhe kabllo karikimi USB-C / kufje me valë me deri në 8 orë kohë riprodhimi + deri në 32 orë jetëgjatësi baterie e ofruar nga kutia e karikimit

6,900 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close