Kufje me Bluetooth JBL 980BT


Kufje me Bluetooth JBL 980BT

• Jep tingull cilësor dhe të fuqishëm për të ndezur ditën tuaj

• Të pajisura me tingull JBL Pure Bass,  tinguj të shkëlqyeshëm 

• Të lehta dhe të rehatshme falë jastëkëve të butë të veshit dhe shiritit të mbushur 

• Ju lejojnë gjithashtu të lidheni me Siri ose Google  pa përdorur pajisjen tuaj celulare

• Dizajn i lehtë dhe i palosshëm

• Materialet e lehta dhe dizajni i palosshëm e bëjnë të përshtatshëm për ju që t’i mbani kufjet tuaja kudo me vete

1,790 L