,

Kufje me Bluetooth Huawei FreeBuds Lite

Availability:

S’ka stok


– Të përdorura ( Kuti origjinale)

Kufje me Bluetooth te cilat ofrojn tingull stereo, rezolucion të lartë dhe tingull realist.

Përdorim në pajisje të ndryshme, telefona , tablet, laptop etj,.

Shijo muzikën me vetëm pak minuta karikim

Rezistente ndaj ujit dhe pluhurit

Kontroll me prekje

Mikrofon i pastër i zërit

Bateri afatgjatë

1,990 L

S’ka stok