-17%
,

Kufje me Bluetooth Honor Choice X3 Lite


Kufje me Bluetooth Honor Choice X3 Lite

【Drejtueshmëri e gjatë 28H】 Bateria e qëndrueshme 45 mAh ofron kohë luajtjeje 6H dhe kohë telefonate 5H. Së bashku me kutinë karikuese 500 mAh, mund të zgjasë deri në 28 orë, duke ju ofruar muzikë dhe argëtim pa ndërprerje.

【Telefonata për anulimin e zhurmës】 Mikrofoni i dyfishtë i integruar në çdo kufje, të pajisur me algoritmin e reduktimit të zhurmës AI ENC, redukton në mënyrë dramatike zhurmën mjedisore për të arritur thirrje të qarta me cilësi të lartë edhe kur jeni duke ecur ose vrapuar.

【BT 5.3 & Latencë e ulët】 BT 5.3 krejt i ri përmban shpejtësi më të shpejtë transmetimi dhe lidhje më të qëndrueshme. Trokit për të hyrë në modalitetin e lojës, i cili, me 73 ms vonesë jashtëzakonisht të ulët, ju jep një përvojë të qetë dhe pa vonesa të lojës.

【Cilësia premium e zërit】Duke miratuar njësinë e madhe të drejtuesit 10 mm dhe teknologjinë e dekodimit të dyfishtë AAC+SBC, kufjet e veshit japin audio të pastër, të qartë dhe bas të pasur e të thellë që ju lejon të dëgjoni çdo detaj.

【Lidhja e dyfishtë me pajisje】 Kufjet mund të lidhen me dy pajisje njëkohësisht dhe të realizojnë ndërrim të rastësishëm në kohë reale mes tyre, duke përfshirë smartfonin, tabletin, PC-në dhe pajisje të tjera inteligjente.

【Veshje të rehatshme】Trup i lehtë me dizajn ergonomik, i përshtatet mirë kanalit të veshit, duke sjellë përvojë të rehatshme të veshjes. Dizajni brenda veshit ndihmon në izolimin e zhurmës dhe siguron stabilitet të veshjes gjatë stërvitjes.

【IPX4 i papërshkueshëm nga uji】 Duke arritur nivelin IPX4 të papërshkueshëm nga uji dhe djersitje, kufjet e veshit ju lejojnë të përballeni me lehtësi me aktivitetet e përditshme të ujit dhe të shijoni lirshëm sportet.

【OTA Mbështetet】Me APLIKACIONIN HONOR AI Space, ju mund të përditësoni kufjet me OTA dhe konfigurimin e personalizuar si dhe ndikimin e zërit. Shijoni jetën inteligjente të personalizuar të përshtatshme.

2,900 L 3,500 L

SHOPPING CART

close