, , ,

Kufje me Bluetooth Baseus Encok

Availability:

S’ka stok


Dizajn i papërshkueshëm nga uji IPX4, mund ta përdorni në çdo kohë kudo

Mund të lidhë 2 pajisje të aktivizuara me Bluetooth në të njëjtën kohë

Lidhje Bluetooth 4.2, konsum i shpejtë dhe i ulët

Efekti i cilësisë së tingullit HIFI ju lejon të keni një përvojë dëgjimi gjithëpërfshirëse

Dizajn me shumë kanale dhe teknologji sipërfaqësore nënshkrimi, cilësi superiore e zërit

Reduktimi inteligjent i zhurmës për kënaqësi të qartë të muzikës

Kontroll me një prekje kyçe, funksionim i lehtë

Bateri e madhe e integruar 60 mAh, kohë e gjatë gatishmërie

4,790 L

S’ka stok

Specifikim:

Materiali: ABS+TPE+silikon

Versioni Bluetooth: V4.2

Distanca e transmetimit: 10m

Kapaciteti i baterisë: 60mAh

Koha e bisedës: 5 orë

Koha e muzikës: 5 orë

Koha e karikimit: 1.5 orë

Koha e gatishmërisë: 120 orë

Gama e përgjigjes së frekuencës: 20Hz-20KHz