, , ,

Kufje me Bluetooth Baseus Encok WM01

Availability:

S’ka stok


Kufjet Bluetooth me valë Baseus Encok WM01 për telefon celular, tablet, pajisje laptop dhe më shumë kanë një dizajn të dyfishtë me kontrolle me prekje.

Shumë të lehta dhe komode, këto kufje garantojnë 5 orë muzikë pa ndërprerje (ose deri në 25 orë me kasën). Kontrolloni rrjedhën e muzikës dhe aksesoni asistentin zanor thjesht duke trokitur në një anë të kufjes.

2,590 L

S’ka stok

Materiali: ABS

Versioni: V5.0

Distanca e komunikimit: 10 m

Koha e muzikës: 5 orë (70% e volumit)

Kohëzgjatja e dëgjimit të muzikës me kutinë e karikimit: 25 orë

Kapaciteti i baterisë: 40mAh/0,148Wh (kufje) 300mAh/1,11Wh (kutia e karikimit)

Hyrja e vlerësuar e kufjeve: DC5V⎓50mA

Rryma e konsumit të vlerësuar të kufjeve: 8 mA

Hyrja e vlerësuar e kutisë së karikimit: DC5V⎓300mA

Rryma e vlerësuar e konsumit të kutisë së karikimit: 96 mA

Koha e karikimit: 1.5 orë

Gama e përgjigjes së frekuencës: 20Hz-20KHz

Ndërfaqja e karikimit: Lloji-C

I përshtatshëm për: I përshtatshëm me të gjitha pajisjet me valë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close