, ,

Kufje me Bluetooth Baseus Encok D02 Pro


Kufje me Bluetooth Baseus Encok D02 Pro

• Kufjet nga Baseus janë të pajisura me drejtues 40 mm që e bëjnë tingullin të pastër dhe të qartë. NGD02-C02 do t’ju befasojë me bas të freskët dhe tingull stereo 3D.

• Çipat me valë V5.0 garantojnë tingull me cilësi të lartë dhe një lidhje të qëndrueshme deri në 10 m, kështu që nuk keni nevojë ta mbani telefonin tuaj gjithmonë me vete. Përveç kësaj, NGD02-C02 siguron vonesë të ulët dhe sinkronizon audion me videon pa shkaktuar ndërhyrje.

• Bateria litium-jon e integruar 450 mAh rezulton në konsum të ulët të energjisë. Koha e funksionimit me një karikim të vetëm është 40 orë

• Nëse bateria mbaron, thjesht lidhni kabllon audio 3,5 mm dhe mund të vazhdoni të dëgjoni këngët tuaja të preferuara.

• Kufjet janë të pajtueshme me një sërë pajisjesh, për shembull, telefonat Android, tabletët dhe laptopët me iOS ose Windows. Kjo përputhshmëri e gjerë ju lejon të përdorni lirisht NGD02-C02.

2,990 L

Marka Baseus

Modeli NGD02-C02

Ngjyra e Bardhe

Materiali ABS + PC

Bluetooth 5.0

Gama e sinjalit Bluetooth 10 m

Koha e riprodhimit të muzikës 40 orë (me 70% volum)

Kapaciteti i baterisë 450 mAh / 3.7 V

Tensioni nominal DC 5V, 400mA

Konsumi aktual 10 mA

Koha e karikimit 1.5 orë

Ndërfaqja e karikimit Type-C

Pesha 190g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,