, , ,

Kufje me Bluetooth Baseus Encok D02 Pro


Kufje me Bluetooth Baseus Encok D02 Pro

Ju japin një përvojë të gjatë dhe të pasur dëgjimi 

Falë drejtuesve të audios 40 mm, këto kufje shfaqin bas mahnitës dhe stereo 3D të personalizuara që ofrojnë një përvojë zhytëse dhe realiste të zërit.

Me bateri litiumi me kapacitet të lartë 450 mAh, kanë një konsum të ulët të energjisë 10 mA që lejon deri në 40 orë lojë të vazhdueshme pasi të jetë karikuar plotësisht. Mund të dëgjoni muzikë për një javë të tërë me një karikim të vetëm (5 orë në ditë).

Teknologjia e lidhjes inteligjente mbështet lidhjen e dy pajisjeve në të njëjtën kohë duke kaluar pa probleme midis thirrjes dhe dëgjimit të muzikës.

Shiriti i kokës së këtij modeli është i përforcuar me çelik inox 304, duke siguruar qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi shërbimi. Ato kanë 7 nivele të dizajnit ergonomik të veshjes dhe kënde të rregullueshme të veshëve për të rregulluar lehtësisht presionin në forma të ndryshme të kokës.

Bluetooth 5.0 siguron lidhje të qëndrueshme me rreze deri në 32 feet. Nëse bateria është e mbaruar, mund të dëgjoni ende podcast-in tuaj të preferuar – thjesht lidhni një kabllo audio 3,5 mm (të përfshirë) dhe jeni gati!

Izolimi pasiv i zhurmës për shkak të jastëkëve të butë që rrethojnë veshët tuaj.

3,190 L

SHOPPING CART

close