, , ,

Kufje me Bluetooth BASEUS ENCOK A05

Availability:

S’ka stok


Kufje Bluetooth Baseus Encok A05 

Qëndroni të lidhur në rrugë me kufjet Baseus Encok A05.

Ky model vjen me një karikues dhe përshtatës kompakt që ju lejon ta karikoni nga çdo port standard USB-A ose USB-C. Ndërkohë, një mikrofon i integruar për anulimin e zhurmës siguron cilësi të shkëlqyer të thirrjeve.

– Kufje mono Bluetooth nga Baseus

– Mbajtëse/karikues 2-në-1 për përdorim të përshtatshëm

– Mikrofoni që anulon zhurmën për kapjen e qartë të zërit

– Bateri me kapacitet të lartë me kohë gatishmërie 15-ditore

– Vendosja e kufjes në karikues përfundon telefonatën automatikisht

– Çipi Bluetooth 5.0 siguron lidhje të qëndrueshme dhe pa vonesa

– E përputhshme me shumicën e telefonave dhe tabletave BT5.0

1,890 L

S’ka stok

Specifikimet:

– Versioni Bluewtooth: 5.0

– Gama: 10 m

– Kapaciteti i baterisë: 45 mAh

– Koha e karikimit: 1.5h

– Koha e bisedës/muzikës: 6 orë me volum 70%.

– Përgjigja e frekuencës: 20-20000 Hz

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close