-20%
, , ,

Kufje me Bluetooth AWEI TWS


Specifikimet:

– Modeli: T35

– Koha e bisedës / muzikës: deri në 4 orë

– Koha e gatishmërisë: deri në 300 orë

– Koha e karikimit: 1,5 orë

– Rezistenca ndaj ujit: IPX4

– Versioni Bluetooth: V5.0

– Diapazoni i transmisionit: 10m

– Kapaciteti i vetëm i veshit: 40mAh

– Kapaciteti i karikuesit: 400mAh

– Mikrofoni: Omnidirekcionale -42 ± 2dB

– Ndjeshmëria: 114 3dB

1,990 L 2,500 L

Kufje me valë Awei T35 TWS me Bazë Karikimi – IPX4, Bluetooth 5.0, 40mAh / 400mAh

Kënaquni lirshëm në aktivitetet tuaja gjithë ditore me këto kufje pa tela Awei T35 TWS.

Kjo kufje çiftëzohet lehtësisht me pajisjet tuaja me Bluetooth, duke përdorur teknologjinë Bluetooth 5.0 për një sinjal më të qëndrueshëm dhe konsum më të ulët të energjisë.

Ju mund të kontrolloni me lehtësi fotot dhe menaxhimin e thirrjeve tuaja duke përdorur prekjen inteligjente të vetë gomës së veshit.

Kufjet me valë Awei T35 TWS përmban një mikrofon shumëdrejtues me ndjeshmëri të lartë që ju lejon të bëni thirrje të rëndësishme ndërsa jeni duke lëvizur.

Karakteristikat:

– Kufje pa tel Awei T35 TWS me kutinë e karikimit

– Lidhja Bluetooth 5.0 për lidhje më të qëndrueshme

– Kufje të vogla dhe ergonomike me tingull stereo me cilësi të lartë

– Vlerësuar me IPX4 – i papërshkueshëm nga spërkatjet pa marrë parasysh drejtimin

– Reduktimi i zhurmës së thirrjes ENC dhe mikrofoni gjithpërfshirës

– Bateria e rikarikueshme ofron deri në 4 orë muzikë duke luajtur

– Kuti karikimi 400mAh për rimbushje të lehtë dhe ruajtje të sigurt

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close