-13%
, , ,

Kufje me Bluetooth AWEI T15P

Availability:

S’ka stok


Karakteristikat

1. Bluetooth wireless V5.0

2. Ekran  LED

3. Mënyra TWS binaurale, çiftimi automatik dhe ndërlidhja

4. Funksionimi me prekje

3. Bateria e ndarjes së karikimit: 390mAh, bateria e kufjeve: 45mAh

4. 5 orë kohë bisede, 4 orë rishikim muzike

5. IPX5 i papërshkueshëm nga uji

Parametrat e produktit

1. Modeli: T15P

2. Versioni Bluetooth: 5.0

3. Koha e gatishmërisë: 300 orë

4. Koha e bisedës: 5 orë

5. Koha e lojës: 4 orë

6. Koha e karikimit: 1.5 orë

7. Përgjigja e frekuencës: 20Hz-20kHz

8. Kapaciteti i karikimit: 390mAh

9. Kapaciteti i palës së veshit të njëanshëm: 45mAh

10. Distanca e transmetimit: 10M

11. Specifikimet: HSP / HFP / A2DP / AVRCP

12. Pesha neto: 48g

1,990 L 2,300 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close