-24%
, , ,

Kufje me Bluetooth Awei A996BL


Kufje muzikore Awei A996BL me mikrofon dhe dizajn të palosshëm për anulim të zhurmës 🎧 

Versioni Bluetooth: V5.0 Jerry 6956

2. Sistemi i kanaleve: dykanalësh

3. Kapaciteti i baterisë: 3.7V 300mAh

4. Protokolli Bluetooth: A2DP, AVRCP, HSP, HFP

5. Jetëgjatësia e baterisë: rreth 16 orë (volumi 80%)

6. Koha e karikimit: 2H

7. Koha e muzikës: rreth 16 orë (80% volumi)

8. Koha e bisedës: rreth 10 orë (volumi 80%)

9. Gama e frekuencës: 20Hz-20KHz

10. Distanca e lidhjes<1M

11. Distanca e transmetimit 10M

12. Njësia e altoparlantëve: altoparlant me rreze të plotë 40mm 32ohm ohm

13. MIC i mikrofonit: -42+/-3dB

14. Aksesorët e përfshirë: kabllo USB karikimi, manual, kabllo audio

15. Pajisur me mbështjellje 40 mm dhe kapëse mikrofoni HD të shtrirë, Dizajn i lehtë dhe i rehatshëm pa stres, me rreze të tërhequr dhe kupa veshësh fleksibël, të përshtatshme për gjini, mosha të ndryshme

16. Bluetooth 5.0, lidhje e qëndrueshme dhe anti-ndërhyrje, pa ngecje, shpejtësi e shpejtë lidhjeje, transmetim i qëndrueshëm

17. Dizajn ergonomik, komod për t’u veshur

18. Dizajn i palosshëm, i lehtë për t’u mbajtur

1,900 L 2,490 L

SHOPPING CART

close