Kufje KOFIRE BG-06


Kufje lojërash me wireless dhe tingull stereo HD

– Dizajn mbi vesh, izolim zhurme, tingull basi super i thellë

– Për lojëra, telefonata dhe muzikë

– E rikarikueshme sipas tipit-C

– Mikrofoni i fshehur

– Mund të përdoren nëpërmjet Bluetooth, ose me kabllo 

– Butonat e volumit dhe medias

– Kursim i energjisë

– Mund të lidhet me bluetooth ose me tela me PS 5, PS 4, Switch, PC desktop, laptop PC, TV dhe pajisje të tjera. 

– Dritë me gradient të ftohtë LED RGB

3,290 L

•Versioni i Bluetooth: V5.0

•Metoda e dekodimit: SBC

•Kapaciteti i baterisë: 1000mA, bateri litium

•Tension i karikimit: DC 5V

•Distanca : 10M

•Koha e lojës: 40H për Bluetooth; 22H për Bluetooth + dritë

•Koha e karikimit: 2H

•Fisha e karikimit: Type-C

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close