Kufje JBL ANC LIVE 660 NC


Kufje JBL ANC LIVE 660 NC

Mbajeni zhurmën larg dhe qëndroni të fokusuar në muzikë me Anulimin Përshtatës të Zhurmës të këtyre kufjeve Bluetooth.

1,790 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close