Kufje Hifi Bloody M550

Availability:

S’ka stok


Kufje Hifi Bloody M550

• E optimizuar me diafragmën hibride, çdo notë delikate prodhohet me saktësi

• Ai jep një tingull më të qëndrueshëm dhe më të saktë në të gjithë gamën e frekuencës

• (Micelium of Carbon IT) është shpirti dhe zemra e Golden Sound

• Bërë nga bioteknologjia e avancuar me nano miceli të edukuar dhe fibër karboni për të ofruar ngurtësi metalike me hollësi të ngjashme me letrën

• Projektuar për t’u përdorur me dy materiale të kombinuara në një njësi altoparlanti

• Ofron fleksibilitet të lartë dhe performon bas të fuqishëm me rezonancë të thellë

• Çdo diafragmë është projektuar për një arsye dhe së bashku ofron tingull të vërtetë të balancuar me rezolucion ultra të lartë dhe performancë dinamike

• Projektuar për të përmirësuar efektet e dhimbjes së kokës pas një periudhe të gjatë mbajtjeje

• Tingull premium i dhënë nëpërmjet kabllos me gërsheta kubike pa ngatërrime dhe hyrjes aux 3,5 mm

• Kupat e veshit të palosshëm janë krijuar për të ofruar lehtësi udhëtimi

• Me një telekomandë me akses të lehtë për luajtje/pauzë të pajisur me një mikrofon të integruar që është i pajtueshëm me PC, tableta dhe pajisje celulare Apple/Android

• Dizajni josimetrik me kufjet ergonomike 3D krijojnë një mbështjellje me shpinë të mbyllur që pasqyron formën e veshit tuaj për izolim të shkëlqyer të zërit

4,490 L

S’ka stok

Specifikimet:

Njësia e altoparlantit: Drejtues diafragme hibride Φ40 mm

Impedanca: 32 ohm/1 KHz

Ndjeshmëria: 103 dB

Përgjigja e frekuencës: 10 Hz – 22 KHz

Ndjeshmëria: -45 dB

Kabllo me gërsheta pa ngatërrim

Lloji i prizës: Prizë 3,5 mm (Audio/Mic.)

Gjatësia e kabullit: 130 cm

Gjatësia e kabllit zgjatues: 100 CM

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close