,

Kufje Gaming Tucci Q2 (Me Kabull)


Kufjet Tucci Q2 lidhen me PC apo laptopin me kabull.

 Me veshje te vecant dhe me mbushje nga pumbuku super i bute, te cilat ju japin nje super rehati ne perdorim te gjate. Kufjet kane nje vendosje te perkryer ne vesh e cila bene qe mos ti bezdisni te tjeret kur jeni duke luajtur me lojera apo degjuar muzik

Me mikrofon te instaluar i cili vjen me teknologjine kunder zhurmave te jashtme, dhe me butona per kontrollin e zerit.

HIFI sound per tinguj me te mire dhe me super bass.

Ideale per video game dhe jo vetem.

!!KUJDES!! Kufjet nuk lidhen me bluetooth dhe nuk mbajne karte memorie!!!

Me mire dhe me lire i gjeni vetem ne faqen tone Cheapstore.al

1,390 L

SHOPPING CART

close