-14%
, , ,

Kufje Gaming P80X Picun


Kufje Gaming P80X Picun

• Kufjet  ofrojnë cilësi stereo të pastër kristal

• Mbështet lidhjen me shumë pika Bluetooth (mund të lidhet me dy pajisje njëkohësisht)

• Përmban njësi lëvizëse dinamike 40 mm + njësi lëvizëse me dridhje 30 mm

• Përdor çipin ATS3009 bluetooth 5.0 i cili ka mbështetje për modalitetin e lojërave 

• Vonesa e audios mund të jetë deri në 40 ms

• Me baterinë e integruar 1000 mAh, kufjet mund të luajnë muzikë për mbi 50 orë me dridhje dhe RGB të fikur, 27 orë me dridhje të ndezura dhe 9 orë me gjithçka të ndezur

• Mikrofon i integruar HD + mikrofon i ndashëm me reduktim të zhurmës ENC për t’u përdorur kur luani lojëra

• Butona të lehtë për t’u arritur në pjesën e pasme për të kontrolluar volumin dhe riprodhimin e medias

• Mund të përdoret në modalitetin me tela me kabllon e përfshirë 3,5 mm

• Ndriçimi RGB mund të ndizet ose fiket duke shtypur dhe mbajtur butonat e volumit për rreth 3 sekonda

2,990 L 3,490 L

Marka: Picun

Modeli: P80X

Ngjyra: E zezë mat

Mikrofon i integruar: Po

Impedanca: 32Ω±10%

Versioni i Bluetooth: 5.0

Bateria e integruar: 1000 mAh

Çipset Bluetooth: ATS3009

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close