,

KUFJE GAMING MONSTER AIRMARS N1S (ME KABULL)


Kufje per lojera nga Monster,modeli Airmars N1S.

Qartesi tingulli 360°.

Efekti i zerit rrethues 7.1.

Mikrofon te integruar,me rrotullim 360°.

Me fshirje zhurmash te jashtme.

Butona kontrolli.

Lidhje me kabull me koke USB.

Gjatesia e kabullit 2.1 m

PER ME SHUME DETAJE LEXONI PERSHKRIMIN ME POSHTE.

3,990 L

Kufjet Monster Airmars N1S jane bere me lëkurë me shkumë memorie+ lëkurë proteinike sintetike

Unaze me memorie elastike ergonomike

Tub lumineshent

Mbulesa veshi miqësore me lëkurën

Te rehatshme për lojëra të gjata

Monsters nënshkruajnë efektin e pastër magjik të tingullit

Qartësi e tingullit rrethues 360° e sjellë tek ju nga Efekti i Zërit i Pure Magic

Linja audio 8 bërthama kundër ndërhyrjes

Disku dinamik 50 mm ofron dalje të qëndrueshme, një qartësi zëri të nivelit hi-fi që ju lejon të keni një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave

7.1 Efekti i zërit rrethues

Efekti i qartë i zërit; Zvogëloni zhurmat dhe siguroni marrje më të saktë të zërit me mikrofonin e rregullueshëm 360 me vonesë të ulët me tub të butë

Mikrofoni i integruar Omni Directional

Butona kontrolli; Volumi +, Volumi -, Mikrofoni ndezur/fikur, Drita ndizet/fikja, ndizja/fikja e heshtjes,

Porta e lidhjes: USB

Gjatësia e kabllit: 2.1 m

 

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close