Kufje Gaming J437 Bloody

Availability:

S’ka stok


Kufje Gaming J437 Bloody

• Përbëhen nga material me cilësi të lartë për komoditetin më të lartë edhe pas orëve me aventura kompjuterike

• Kufjet inteligjente eliminojnë të gjitha zhurmat dhe sigurojnë rehati 

• Dhoma të dyfishta të tingullit shtohen në çdo kupë veshi për të ofruar saktësinë dhe qartësinë maksimale të zëri

• Priza USB pa ngatërresë ofron saktësi dhe qartësi maksimale të zërit

• Altoparlanti 40 mm përmban magnet NdFeb dhe spirale CCAW me tension të lartë

• Diafragma unike e prerë me lazer ofron një saktësi jashtëzakonisht të madhe

• Riprodhimi i audios së lojës

• Shirit koke prej lëkure të butë, të varur, i projektuar në mënyrë inteligjente për të gjitha llojet e formave të kokës

• Ofron një përshtatje të rehatshme gjatë përdorimit

• Pamje e lezetshme me dritë LED, janë projektuar në kufjet, duke theksuar atmosferën e lojës

• Anulim i nivelit të lartë të zhurmës dhe mikrofon tepër i ndjeshëm, që ofron bisedë me lojtarët e tjerë me qartësi kristal

• Altoparlantët tingëllojnë posaçërisht për të dëgjuar hapat gjatë lojërave

2,990 L

S’ka stok

Specifikat:

Njësia e drejtuesit: Magnet neodymium 40 mm

Frekuenca : 20-20000 Hz

Ndjeshmëria: 100 dB

Impendanca: 32 ohm

MIC- po

Kabllo 1,8 m e qëndrueshme dhe pa lëkundje

Prizë USB

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close