Kufje Gaming G501 Bloody

Availability:

S’ka stok


Kufje Gaming G501

• Përbëhet nga materiale me cilësi të lartë për komoditet të lartë edhe pas aventurave kompjuterike

• Kufjet inteligjente eliminojnë të gjitha zhurmat dhe sigurojnë rehati edhe gjatë orëve të gjata të dëgjimit

• Drejtuesit e altoparlantëve me magnet neodymium me performancë të lartë 40 mm janë akorduar për nivele të qarta të larta dhe të mesme

• Ai përmban një gamë të përgjigjes së frekuencës 20-20000 Hz

• Shijoni gjithashtu tinguj rrethues për filmat tuaj të preferuar

• Modaliteti audio dhe akustik ju lejon të keni një shumëllojshmëri opsionesh dhe mund të paracaktoni 6 mënyra të ndryshme të kontrollit të zërit

• Mikrofoni mund të fshihet kur nuk nevojitet. Ju mund të personalizoni kufjet tuaja për të gjitha nevojat tuaja audio

• Mbulon plotësisht veshët për izolim të mirë nga tingujt e jashtëm, lejon përqendrim 

• Koka e rregullueshme për tu përshtatur formave të ndryshme të kokës

• Kontrolluesi i tonit të lojës mund të ndërrohet midis 3 mënyrave të llojeve të audios (Smart Gaming / 2.0 Music / 7.1 Surround Sound)

4,490 L

S’ka stok

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close