,

Kufje Gaming Bloody G610


Kufje Gaming Bloody G610

• Pajisjet e fundit të lojrave

• Shirit metalik me mbështetje të dyfishtë

• Altoparlantë me dizajn me dy dhoma

• Mikrofoni për anulimin e zhurmës me shumë drejtime

3,990 L

Njësia e drejtuesit: Magnet neodymium 40 mm

Përgjigja e frekuencës: 20 HZ – 20 KHz

Ndjeshmëria: 100 dB

Impendanca: 32 ohm

MIC.

Përgjigja e frekuencës: 100-15,000 Hz

Ndjeshmëria: -45 dB

Kabllo 2,2 m e qëndrueshme dhe pa lëkundje

Prizë USB, prizë stereo 2 × 3,5 mm

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close