Kufje Gaming Bloody G220


Kufje Gaming Bloody G220

• Përbëhet nga material me cilësi të lartë për komoditet edhe pas orëve të gjata aventura kompjuterike

• Kufjet inteligjente eliminojnë të gjitha zhurmat dhe sigurojnë rehati edhe gjatë orëve të gjata të dëgjimit

• Mikrofoni jashtëzakonisht i mirë për anulimin e zhurmës redukton në mënyrë efektive zhurmën e padëshiruar të sfondit

• Altoparlanti 50 mm përmban magnet NdFeb dhe spirale CCAW me tension të lartë

• Diafragma unike e prerë me lazer ofron një saktësi jashtëzakonisht të madhe

• Riprodhim i audios së lojës

• Dritat e ndezura LED janë projektuar në kufjet e veshit, duke theksuar atmosferën e lojës

• Jastëk jashtëzakonisht i rehatshëm , ju ndihmonë të jeni të fokusuar në lojëra

• Kornizë e lehtë nuk rëndon mbi kokën tuaj dhe ofron rehati gjatë gjithë ditës

2,790 L

Specifikimet:

Njësia e altoparlantit: Drejtues 50 mm

Përgjigja e frekuencës: 20 Hz – 20 KHz

Ndjeshmëria: 100 dB

Rezistenca: 16 ohm

Ndjeshmëria: – 44 dB

Materiali: Kabllo me gërsheta 

Gjatësia e kabullit: 200 cm

Përshtatës shtesë për PC: 15 cm

Porta: 3,5 mm për audio, USB për ndriçim

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close