-15%
,

Kufje Gaming AIRMARS XKT10


-Kufje me Bluetooth Monster XKT10

– Kufje lojtarësh të papërshkueshëm nga uji

– Reduktimi i zhurmës TWS me mikrofon, kufje sportive

– Dhoma e karikimit miraton një unazë rrotulluese çeliku të aliazhit të zinkut, me një dizajn unik dhe inovativ të frymëzuar nga një anije kozmike fantastiko-shkencore

– Zë me definicion të lartë, komunikim të fortë

– Karikim i qëndrueshëm, jetë më e gjatë shërbimi dhe gatishmëri shumë e gjatë

– Çipi Bluetooth 5.2, hiqni kufjet dhe lidheni për sekonda. Lidhja është e shpejtë, e saktë, e qëndrueshme, me konsum të ulët të energjisë dhe nuk bllokon

– Të dy veshët e majtë dhe të djathtë mund të merren dhe përdoren, dhe veshi i majtë dhe i djathtë mund të ndërrohen pa probleme!

2,300 L 2,700 L

SHOPPING CART

close