,

Kufje Bluetooth JBL Wave 200

Availability:

S’ka stok


Kufje Bluetooth JBL Wave 200

100 % origjinale

Kufje plotësisht pa tela

Gjallëroni jetën tuaj të përditshme me tingujt që doni! Merr tingull të fuqishëm të basit të thellë JBL dhe gjithë lirinë e wireless-it të vërtetë për deri në 20 orë me JBL Wave 200TWS. Merrni botën tuaj me vete. Vetëm një prekje e kufjeve menaxhon telefonatat dhe muzikën dhe ju vë në kontakt me asistentin tuaj zanor. Dhe me Dual Connect, mund të përdorni çdo kufje individualisht dhe të kurseni jetëgjatësinë e baterisë. Falë formës së tyre ergonomike, JBL Wave 200TWS janë jashtëzakonisht të lehta dhe komode dhe gjithmonë gati për argëtim

7,500 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close