,

Kufje Bluetooth JBL MDR-XB960BT


Kufje Bluetooth JBL MDR-XB960BT

• Tingull i qartë dhe mbresëlënës

• Këto kufje riprodhojnë të njëjtin tingull JBL, duke nxjerrë bas që është aq i thellë dhe i fuqishëm

• Jetëgjatësia e baterisë 35H

• Koha e karikimit 2 orë

• Dëgjo muzikë për 35 orë me anulim aktiv të zhurmës për argëtim afatgjatë

• Thirrjet pa duar dhe kontrolli me zë 

• Kontrolloni me lehtësi tingullin tuaj, menaxhoni telefonatat dhe aktivizoni asistentët zanorë nga kufjet tuaja me butonin në kufjen tuaj

• Anulim aktiv i zhurmës

• Dizajni i lehtë dhe kompakt i palosshëm i bën këto kufje gjithmonë të gatshme për të udhëtuar kudo që të shkoni

1,790 L

Marka – JBL

Emri i modelit – JBL MDR-XB960BT

Ngjyra e zezë

Forma – Mbi Vesh

Teknologjia e lidhjes – me Bluetooth

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close