, , ,

Kufje Bluetooth AWEI A770BL


Kufje Bluetooth AWEI A770BL

* Teknologji e avancuar profesionale e reduktimit të zhurmës mund të heqë deri në 90% të zhurmës së ambjentit te jashtem

* Hiqni zhurmën nga avionët, metrotë, makinat dhe turmat në mënyrë që të mund të përqendroheni në atë që po bëni

* Pajisur me drejtues audio të dyfishtë HD Hi-Res 40 mm, diafragmë me reagim të lartë, spirale zëri të lehtë, stereo drite, bas të fuqishëm, duke ofruar tingull të pandërprerë të pashembullt, gjeni ritmin e shpirtit tuaj

* Bateria e integruar 300 mAh nuk do t’i lërë kufjet tuaja të humbasin fuqinë dhe ju mund të shijoni 15 orë botë pa zhurmë me një karikim të vetëm. Ose futni një kabllo audio stereo 3,5 mm për përdorim të zgjatur me bateri të ulët

* Jastëkët e veshit me proteina të nivelit profesional, rrotullues 100° nga brenda dhe kupat e veshit të palosshëm 120° nga brenda, ofrojnë rehati maksimale edhe gjatë përdorimit të zgjatur

* I palosshëm dhe kompakt për ruajtje të lehtë gjatë udhëtimit. Struktura e kufjeve AWEI A770BL dhe shiriti i rregullueshëm me shumë faza për t’ju dhënë madhësinë më të përshtatshme

* Ju lejon të përjetoni një mjedis gjithëpërfshirës lojrash me muzikë të qetë

2,490 L

SHOPPING CART

close