, , ,

Kufje Awei Mini Stereo Semi PC-1T

Availability:

S’ka stok


Performancë e jashtëzakonshme, Kufje Klasike 

Sistemet e vrimave të shumëfishta të zërit ,rivendosin cilësinë delikate të tingullit, i koordinuar me diafragmat komplekse me ndjeshmëri të lartë, ai shfaq detaje të pasura me trefish më të qartë dhe bas më të thellë

Butonat me shumë funksione, dizajni konciz dhe praktik integron funksione të tilla si përgjigjja, fikja e ziles, ndërrimi i këngëve, rregullimi i volumit, etj.

Fisha e tipit C përdoret zakonisht për shumë pajisje në treg, e cila është partneri më i mirë për muzikë dhe thirrje zanore

590 L

S’ka stok

Specifikat:

Ndjeshmëria: -29dB

Impedanca: 32Ω ± 10%

Përgjigja e frekuencës: 20 – 20000 Hz

Lloji i fishes: Type C

Gjatësia e kordonit: 1.2 mm

TYPE-C Mobile Phone

Huawei:Mate20 Pro, mate20 RS, p20pro, p20

HONOR:Magic2

OnePlus:6T

Xiaomi Mi Miui :Mi 6,  Mi 8, Mi 9,  Mi MIX2,  Mi MIX2S, Mi MIX3, Mi 8SE,  Mi NOTE3

OPPO:  FINDX, R17PRO, F10PRO  

Nubia: Nubia X,   Z17,   Z17S,   Z18,  Red Magic Mars

Smartisan:Smartisan R1,   Smartisan 3,  Smartisan PRO2/PRO2S   

Lenovo:Z5PRO 

MOTO:  MOTO Z 2018

Google:Pixel2   Pixel2X   Pixel3

MeituKiss:V7

Sony:    Xperia XZ2   Xperia XZ3   

Nokia:Nokia 8 Sirocco

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close