-20%
, , ,

Kufje Airdots 3 Redmi Xiaomi


Kufjet Redmi AirDots 3 nga Xiaomi janë modeli i ri midis serive të famshme të kufjeve TWS.

Karakteristika e tyre dalluese është kodeku audio aptX dhe mbështetja e teknologjisë Bluetooth 5.3 që sigurojnë cilësi më të mirë të tingullit dhe një lidhje të qëndrueshme telefoni-kufje.

Për më tepër, kufjet e reja janë të pajisura me një sistem të anulimit të zhurmës, i cili do të jetë veçanërisht i dobishëm kur bëni thirrje telefonike.

Bateria e rimbushshme me një kapacitet të shtuar prej 600 mAh që ishte ndërtuar në kasë do t’ju lejojë të shijoni muzikë deri në 7 orë pa ndërprerje për të përdorur kutinë dhe deri në 30 orë me përdorimin e saj.

3,990 L 4,990 L