-22%

Telefon me Butona KONKA U6 3G


Telefon me butona KONKA U6.

Ekrani 2.31 inch

Butona te medhenj.

Kamer 5 megapixel.

Bateri 1000 mAh

512MB RAM/4gb memorie

Suporton vend per karte memorie

PER ME SHUME DETAJE LEXONI PERSHKRIMIN ME POSHTE

3,500 L 4,490 L

-Konka U6 është një telefon celular i thjeshtë dhe i lehtë për t’u përdorur.

-Me një kamer 5 megapikselë, funksionalitet SOS GPS dhe një vend për karte memorie.
-Kamera e pasme 5.0 MP .Mbani çdo kujtim me Konka U6.

-Madhësia e ekranit; 2,31 inç, 240 x 320 piksel

-Përmasat 124 x 58 x 13 mm

-Sistemi operativ Android 4.4 (KitKat)

-Projektuar për funksionim me një dorë

-Pedometër; Filloni një jetë të shëndetshme – dini sa hapa keni ecur duke mbajtur me vete U6.

-Konka U6 eshte krijuar per te ruajtur sigurinë tuaj në çdo kohë Për rastet urgjente përfshihet një buton SOS. U6 zbulon gjithashtu rëniet dhe do të nisë një program SOS i cili thërret kontaktet e urgjencës dhe dërgon vendndodhjen me SMS.

-Lloji i kartës SIM Micro Sim

-Rrjeti 2G 2G/GSM, 850, 900, 1800, 1900

-Rrjeti 3G 3G/HSDPA, 850, 900, 1900, 2100

-Procesor; Çipset MT6572

-Bluetooth; Po

-Kapaciteti i baterisë; 1000 mAh

-Vendi i kartë memories; Deri në 32 GB MicroSD

-Lloji i kabllit Micro-USB

 

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close